بازار مروارید
kish-maghale (2).jpg
kish-maghale (9).jpg
kish-maghale (12).jpg
kish-maghale (15).jpg
kish-maghale (21).jpg
بازار مروارید  kish-maghale (2).jpg kish-maghale (9).jpg kish-maghale (12).jpg kish-maghale (15).jpg kish-maghale (21).jpg

بازارهای کیش

جزیره کیش دارای مرکز تجاری بسیار زیاد و متنوعی از جمله بازار پردیس ، بازار مریم و ... می باشد .
بازار پردیس 1
بازار پردیس 1 یکی ازبزرگترین بازارهای کیش به مساحت 12000 متر مربع می ‌باشدکه برای اولین بار در سال 1371 با بهره گیری از سبک معماری خاص مجموعه های تجاری معروف و با استفاده از تجربیات معماران فرانسوی در شرق جزیره کیش ساخته شده است. این بازار دردو طبقه با بیش از دویست واحد تجاری بنا شده است.

آدرس: میدان پردیسبازار پردیس 1

بازار پردیس 2
بازار پردیس در سال 1378 با مساحت 22000 متر مربع در 3 طبقه و 230 واحد تجاری و 10 واحد اداری در شرق جزیره کیش افتتاح گردید.

آدرس: خیابان رازی

سایت : www.pardise2.com

بازار پردیس 2

مرکز تجاری کیش
بازار مرکز تجاری کیش در سال 1379 در زمینی به مساحت 11000 متر مربع با بیش از 400 واحد تجاری در سه طبقه به بهره برداری رسیده است.

آدرس: خیابان فردوسی

مرکز تجاری کیش

بازار زیتون
بازار زیتون یک با مساحت 5200 متر مربع و زیربنای 7000 متر مربع در سال 1376 با 95 واحد تجاری و 12 واحد اداری در سه طبقه ساخته شده است.

آدرس: میدان ساحل

بازار زیتون

بازار مرجان
مجتمع تجاری مرجان در حاشیه پارک مرجان واقع شده و در کنار آن بزرگترین رستوران فست فود کیش مورد بهره برداری قرار گرفته است .

آدرس: ساحل مرجان

بازار مرجان

بازار مروارید
بازار مروارید در یک طبقه با 206 واحد اداری و 2 کافی شاپ واقع در مرکز جزیره با ظاهری شبیه به معماری تخت جمشید ساخته شده است و یکی بزرگترین بازارهای جزیره است.

آدرس: میدان امیرکبیر

بازار مروارید

بازار مریم
بازارمریم با ساختار چوبی و نمایی سنتی در فضای باز با مساحت 5700 مترمربع در یک طبقه و 52 غرفه در سال 1369 ساخته شده است.

آدرس: میدان سنایی

بازار مریم

بازار پارس خلیج
این مجتمع در 1 طبقه با 153 غرفه در سال 1370 احداث شده و در شمال غربی جزیره در مجاورت شهرک میرمهنا واقع شده است.

آدرس: میدان سعدی

بازار پارس خلیج

بازار پانیذ
این بازار مابین بازارهای پردیس یک و پردیس دو و هایپرمارکت کیش در 2 طبقه و 90 واحد تجاری ساخته شده است و یکی از مراکز تجاری جزیره کیش است که بیشتر در بخش پوشاک و لوازم خانگی ، فروش طلا و جواهر و الکترونیک فعالیت می کند.

آدرس:خیابان فردوسی

بازار پانیذ

بازارمیرمهنا | عربها
بازار میرمهنا درسال 1350 درمنطقه بومی‌ نشین جزیره واقع شده است. بازار صفین واقع در غرب جزیره در کنار ساحل شمالی با معماری سنتی عربی یکی از بازار های قدیمی و جاذبه های توریستی جزیره کیش می باشد.

آدرس: صفین

بازارمیرمهنا | عربها

بازار ونوس
این بازار در فضایی به مساحت 26500 مترمربع در دو طبقه و با 310 واحد درسال 1375ساخته شده است.

آدرس: مابین میدان ساحل و میدان سنایی

بازار ونوس

بازار دامون
این بازار دهه فجرسال 1391 افتتاح شد و به دلیل وجود فودکورت در طبقه فوقانی آن و مجاورت با ساحل دامون جذابیت خاصی برای گردشگران و شهروندان کیش دارد .بازار دامون
بازار شارستان
این بازار که درسال 1391 به بهره برداری رسیده است بیشتر در حوزه خدمات الکترونیک و اینترنت فعال است و در طبقات فوقانی آن نیز دفاتر اداری و تجاری فعال هستند.بازار شارستان
بازار پادنا
این بازارچه بیشتر در حوزه مبلمان خانگی درسال 1390 به بهره برداری رسید ، در این مجموعه همچنین فروشگاه هایی برای عرضه لوازم خانگی نیز وجود دارد . در سایر طبقات این بازار دفاتر تجاری و اداری مستقر هستند.بازار پادنا

مقاله های مرتبط

title بازارهای کیش
title آنچه درباره کیش باید بدانید
title تاریخچه کیش