بندر جدید کشتی های کروز در استانبول

موضوع خبر :

بندر جدید کشتی های کروز در استانبول

خلاصه خبر :

رئیس انجمن آژانس‌های مسافرتی ترکیه اعلام کرد کشتی‌ِ کروز ینیکاپی به استانبول به بندر جدید کشتیهای کروز انتقال مییابد

متن خبر :

رئیس انجمن آژانس‌های مسافرتی ترکیه اعلام کرد کشتی‌ِ کروز ینیکاپی به استانبول به بندر جدید کشتیهای کروز انتقال مییابد

وی در میانه جمعی از خبرنگاران در ۲۸ اوت نیز اعلام کرد :" ما نیاز به بندر جدید و نوساز کشتی‌‌های کروز مانند بندر اصلی‌ شهر ، گالاتاپورت داریم که کمتر از ۴ سال زمان میبرد." او نیز اضافه کرد : "بندر حیدر پاشا دیگر بندر مهم شهر استانبول که در قسمت آسیایی واقعه شده است، برای کشتی‌‌های کروزِ توریستی مناسب نیست. ایده‌ال‌ترین بندر ، ینیکاپی است یکی‌ از بزرگترین مکان‌های گرد همایی مقامات شهر ، ما از مقامات درخواست کردیم به ما یک بندر مخصوص کشتی های کروز بدهند،گردهمایی های اندکی در آن منطقه برگزار می شود،همچنین می توانیم در زمان برگزاری گردهمایی ها کشتی های کروز را از منطقه ای که گردهمایی هست خارج کنیم."

اولوسوی(رئیس انجمن آژانس‌های مسافرتی ترکیه) تقاضای حمایت بیشتر این بخش از سوی هواپیمایی ترکیش ایر را نیز خواستار شد.

او گفت: شرکت های هواپیمایی ما مخصوصا ترکیش ایرلاین باید همیشه یه یاد داشته باشند که ما به عنوان نمایندگان آژانس های مسافرتی بزرگترین نقش در افزایش فروش بلیط های آنها هستیم... آنها باید حامی مالی و پشتیبان ما باشند همانطور که این کار را برای تیم های برجسته فوتبال انجام دادند.

اولوسوی همچنین افزود این بخش در سال جاری با مشکلات متفاوتی روبرو شده است و از مقامات برای راه اندازی یک کمیسیون منحصر به فرد به منطور بحث و بررسی مشکلات این بخش به طور ماهیانه خبر داد

منبع خبر :

hurriyetdailynews.comhurriyet daily news

مقاله های مرتبط

در حال حاضر مقاله مرتبط با این خبر وجود ندارد.