stp-(1).jpg
stp-(2).jpg
stp-(3).jpg
stp-(1).jpg stp-(2).jpg stp-(3).jpg

بهترین بازارها و گردهمایها در سن پترزبورگ

در شهر سن پترزبورگ کلمه "بازار" تجربه ی خرید معمولی اروپایی را به شما نمی‌ دهد . اولین بار بازار ها حدود دویست ساله پیش با هدف تازه ترین مواد غذایی تاسیس شدند .اما پس از پیدایش سوپر مارکت ها در روسیه, آرام آرام بازار های سنتی کمرنگ تر شدند و به مکانی برای فروش اشیای فرهنگی‌ تبدیل شدند . با این وجود‌, بازدید از بازار های سنتی راه خوبی‌ برای تجربه برخی‌ از فرهنگ های محلی است که گاهی بنظر می‌رسد که در زمان منجمد شده اند . در ادامه نگاهی‌ به بهترین بازارهای سن پترزبورگ می‌اندازیم:
بازار سنوی “Sennoy”
این بازار خورده فروشان در قلب مرکز شهرستان تاریخی‌ قرار دارد که حدود ۵ دقیقه پیاده از ایستگاه متروی Sennaya فاصله دارد و حدود ۲۵۰۰۰ شهروند محلی روزانه از اینمکن دیدن میکنند . این بازار یکی‌ از قدیمی‌ترین بازار ها در سن پترزبورگ است و قدمتش به قرن ۱۸باز میگردد. در این بازار معروف از میوهای رسیده‌ ، سبزیجات‌ ، گوشت تازه و... با بالاترین کیفیت که از منطق لنینگرد تهیه می‌ شود وجود دارد .

این بازار همه روزه از سات ۸ صبح تا ۸ِ شب باز است.

آدرس: Moskovsky Prospekt, 4a, St Petersburg, +7 812 310-12-09

بازار سنوی “Sennoy”

بازار پلیوسترووسکی " Polyustrovskiy"
این بازار بین دو خیابان " Kondratieff" و "Polyustrovskiy" واقع شده که بیش از نیم قرن فعالیت دارد . همچنین این بازار از فروشگاههای کوچکتری تشکیل شده که این مکان را به یک مرکز خرید واقعی‌ تبدیل کرده است . این بازار مکان فروش پرندگان منحصر به فرد، تنها بازار خًز،انواع قایق‌ها و لوازم ماهیگیری و غیره است. بازدید کنندگان میتوانند از حیوانات غیر معمول و عجیب، مانند ایگوانا از جنگل‌های آمازون پیدا کنید . در قسمنت پست خًز شما میتوانید پست ‌خرس، روباه ، گرگ و راکون پیدا کنید .

بازدید کنندگان میتوانند همرز از سات ۹ صبح تا ۷ بد ظهر از این بازار دیدن کنند.

آدرس: Polyustrovskiy Avenue, 45, Saint Petersburg, +7 812 540 30 39

بازار پلیوسترووسکی " Polyustrovskiy"

بازار متسوسکی " Matsevskiy "
این بازار در اوائل قرن ۲۰ در مرکز تاریخی سن پترزبورگ افتتاح شد که شما میتوانید مجموعی از تمامی محصولات و لوازم خانگی خود را از این بازار تهیه کنید . محصولات لذیذ از قبیل ماهی تازه ، گوشت ، شیر ، خامه ترش خانگی ، میوه های رسیده و گیاهان معطر . فرا تر از مواد غذایی ، شما نیز میتوانید کفش‌های خود را تعمیر و یا برای همراه خود دست گل بخرید .

شما میتوانید همرز از سات ۹ صبح تا ۷ شب از این بازار دیدن کنید

آدرس: Nekrasova Street, 52, Saint Petersburg, +7 812 275 10 81

بازار متسوسکی " Matsevskiy "

مقاله های مرتبط

title درباره شهر سن پترزبورگ
title درباره شهر مسکو
title درباره روسیه
title بهترین بازارها و گردهمایها در مسکو