niniiii.jpg
niniiii2.jpg
niniiii3.jpg
niniiii4.jpg
niniiii5.jpg
niniiii.jpg niniiii2.jpg niniiii3.jpg niniiii4.jpg niniiii5.jpg

بهترین بازارها و گردهمایها در مسکو

از محصولات فوق العاده را می‌توان در بازار‌های معروف مسکو خرید. در سمت بازار‌های شرقی‌، می‌‌توانیم به صرف شکار روز و یا برای خرید با بابوشکاها چانه بزنید. این بازار ها، میراثی از دوران شوروی سابق هستند که این تاریخ با زندگی‌ روزانه و محلی مردم روسیه ادغام شده است.
بازار ایزمایلوسکی “Izmailovsky”
پادشاه بازار‌های مسکو : واقع در بازار مخصوص اشیای ارزان قیمت که در این گنجینه می‌‌توانید به سادگی‌ اشیای جذاب و صنایع‌ دستی‌ محلی را پیدا کنید. سماور، گرامافون، کلاه خز، سکه های باستانی، و حتی یک مجسمه نیم تنه از استالین. اینجا مکانی مناسب برای تهیه سوغات منحصر به فرد با قیمت مناسب، محصولات ساخت کارخانه‌ها، و مغز‌های زنجیره‌ای، ملاقات با استادان این صنایع‌ احساس خوبی‌ از شهر مسکو را به ما منتقل می‌کند . در قسمت طبقه دوم بالکنهی چوبی هم میتوانید هنر فرش‌های دست باف محلی را پیدا کنید . در نزدیکی این بازار کرملین جذاب و مشهور وجود دارد که نمادی از شهر مسکو است. این بازار در تعطیلات آخر هفته از ظهر در جنب و جوش است

و واقع در 73zh Izmaylovskoe Shosse :

بازار ایزمایلوسکی “Izmailovsky”

بازار دنیلووسکی “Danilovsky”
این بازار مخصوص کشاورزان و طبیعت دوستان بوده و به محلی برای تهیه مواد قضایی طبیعی و ارگانیک مشهور است ماهی‌‌های تازه سید شده از رودخانه و عسل طبیعی، گوشت، پنیر، مربای موجود همه از نقاط محلی تهیه شده ، میوه‌جات و مواد قضایی دیگر مانند میوه های خشک و آجیل در این بازار یافت میشود. هدف از بازگشایی دنیلووسکی ارائه بهترین محصولات زراعی و صید در روسیه است. معامله گران شوخ و دوستانه از روسیه و آسیای مرکزی شما را با ترفندهای خود سرگرم میکنند.

این بازار همه روزه از سات ۸صبح تا ۸شب در74 Muytnaya Street :

بازار دنیلووسکی “Danilovsky”

بازار نووپودرزکوو “Novopodrezkovo”
در این بازار خورده فروشان در یک روز شلوغ حدود ۴۰۰۰ تا ۶۰۰۰ معامله رخ میدهد و بازار مورد علاقه اهالی شهر مسکو می‌باشد و رفت آمد در آن بسیار است همچنین بازار مرسومی برای قشر دانشجویی که به دنبال شکار کردن معاملات هستند و برای توریستان خارجی‌ مکان مناسبی برای خرید اجناس به حساب میاید.بازار نووپودرزکوو “Novopodrezkovo”
بلوشینی رینوک “Bloshiny Rynok”
هر سه ماه یکبار این فستیوال هنری در مغازه‌های شخصی‌ به پا می‌‌شود که بیشتر طرفداران عتیقجات را به‌خود جذب می‌کند و در هیچ کجای دیگر از مسکو گردهمایی عتیقجات مانند این موجود نیست. کفش، لباس، و بسیاری از آیتم های خانگی، در اینجا برای این رویداد ویژه جمع آوری شده است که بسیاری از آنها به اوائل قرن بیستم برمیگردد. پخش صدای گرامافون فضای جالبی‌ برای سفر شما ایجاد می‌کند و این حس را شما میدهد که در تاریخ سفر کنید و از کاخ ها، کالسکه‌ها، توپ ها و مجسمهٔ تزار لذت ببرید، برای پیداکردن و زمان این گردهمایی از صفحهٔ فیسبوک این بازار استفاده.بلوشینی رینوک “Bloshiny Rynok”
بازار الکترونیک گربوشکا “Gorbushka Electronics”
قسمت بزرگی‌ از معاملات کالاهای الکترونیک در این بازار انجام می‌‌شود. این بازار در کارخانه سابق تلویزیون بر پا میشود .در نقاطی از این بازار میتوانید سی‌‌‌ دی، دی وی دی، فیلم ها، آلبوم ها و بازی‌های ویدیویی دست دوم ارزان تهیه کنید، همچنین در بازار گربوشکا میتوانید محصولات الکترونیکی و لوازم خانگی با قیمت‌هایی‌ به طرز حیرت انگیزی پایین تهیه کنید . قسمت‌های دیگر این بازار در نزدیکی کاخ فرهنگیه “Gorbunov” گسترده شده، توریستان می‌‌توانند برای تماشای فیلم و گوش کردن به موسیقی به پارک هنری نزدیک این کاخ فرهنگی‌ بروند و با نشستن روی زمین فیلم تماشا کنند.بازار الکترونیک گربوشکا “Gorbushka Electronics”
بازار هتل سواستوپول “Sevastopol”
بهشته قومی، شما میتوانید کالاهای عجیب و قریب در این بازار پیدکنید،داخل این هتل خوش آمد گویی از طرف فروشندگان هندی، پاکستانی‌ و افغانی به عمل میاید. عطر داخل این بازار شما را به سمت خود می‌کشد، همچنین درخشش خیر کنندهٔ اشیای داخل بازار شما را جذب خود می‌کنم. در این بازار گنجینی درخشان از جواهرات خاور میان و فرش‌های ابریشمی دستباف شرقی‌ می‌توان یافت. دوستداران میتوانند در تمام تژی هفته از این بازار دیدن کنند

و واقع در : building 4 of the Sevastopol Hotel, 1a Bolshaya Yushunskaya

بازار هتل سواستوپول “Sevastopol”

لامبادا “Lambada”
بهترین طراحان و هنرمندان در این گرد همائی حضور پیدا میکنند برای استعداد‌های خلق و به مرض نمایش گذاشتن هنر مسکو، این همایش هشت بار در سال برگزار می‌‌شود. علاقه ماندن به این بازار از جاهای مختلف و شهرستان‌ها با لباس‌های شیک و هنری با هدف پیدا کردن بهترین طراح به این مکان می‌آیند و از خوشمزه‌ترین غذاهای خیابانی لذت می‌‌برند لامبادا “Lambada”

مقاله های مرتبط

title درباره شهر سن پترزبورگ
title درباره شهر مسکو
title درباره روسیه