ما بر این باور هستیم که مسافرت به یک مکان بسیار زیبا و فوق العاده و خوش آب و هوا خوش نمی گذرد، اگر میزبان خوبی نداشته باشیم. یکی از افتخارات آژانس سفرهای نیلوفرانه ارائه خدمات گردشگری در کشور اوکراین با بیش از یک ده سابقه برای گروهای حقیقی و حقوقی (آژانس های همکار) که در ذیل معرفی گردیده است می باشد :
جزیره زیبای کیش جزیره ای است نقره ای، آفتابی با آسمانی آبی که همین ویژگی ها، جزیره را به مروارید خلیج فارس تبدیل کرده است. وسعت جزیره کیش به 90 کیلومتر می رسد که در 300 کیلومتری بندرعباس واقع شده است .
میلیون ها سال پیش شبه جزیره عربستان بر اثر حرکت قاره ها و فشار آنها همراه با صفحه قاره آفریقا به سوی شمال حرکت کرد و از آفریقا جدا شده وبه آسیا متصل گردید.
آب و هواى جزيره کيش گرم و مرطوب است. به‌ طور متوسط 27 درجه سانتى‌ گراد می باشد .
جزیره کیش دارای مرکز تجاری بسیار زیاد و متنوعی از جمله بازار پردیس ، بازار مریم و ... می باشد .
شهر دبی از مراکز تفریحی دیدنی و جاذبه های گردشگری بسیاری از جمله اتوبوس شگفت انگیز ، موزه دبی ، برج العرب ، پارک ساحلی جمیرا و دیگر جاذبه ها و تفرجگاه ها برخوردار می باشد .
بازارهای دبی شامل دبی مال ، شهر طلا ، مال آف امارات ، بازار پارچه ، بازار عطر و ادویه ، مرکز خرید اژدها و ... می باشد .
آژانس سفرهای نیلوفرانه با مجهز بودن به سیستم رزرواسیون بلیط های بین المللی نه تنها قادر به صدور بلیط خارجی از ایران به سراسر دنیا می باشد بلکه شما می توانید مسیرهای دو سرخارجی خود را (سوتو SOTO) در این آژانس خریداری کنید.( منظور از دو سرخارجی یا ستو خرید بلیط هواپیما در ایران از یک شهر خارجی به یک شهر خارجی دیگر می باشد.) همچنین در آژانس سفرهای نیلوفرانه امکان رزرو بلیط یک طرفه (One way) و بلیط های چند مسیره امکان پذیر می باشد. تهران به برلین Tehran to Berlin - تهران به دوسلدورف Tehran to Dusseldorf - تهران به فرانکفورت Tehran to Frankfurt - تهران به مونیخ Tehran to Munich - تهران به هامبورگ Tehran to Hamburg - تهران به کلن Tehran to cologne - تهران به ادمونتون Tehran to Edmonton- تهران به اوتاواTehran to Ottawa - تهران به تورنتو Tehran to Toronto- تهران به ونکور Tehran to Vancouver - تهران به مونترال Tehran to Montreal- تهران به دالاس Tehran to Dallas - تهران به سیاتل Tehran to Seattle - تهران به شیکاگو Tehran to Chicago - تهران به سان فرانسیسکو Tehran to san Francisco - تهران به نیویورک Tehran to New York - تهران به آتلانتا Tehran to Atlanta- تهران به بوستون Tehran to Boston- تهران به لس آنجلس Tehran to los Angeles- تهران به واشینگتون Tehran to Washington- تهران به هوستون Tehran to Houston - تهران به بیرمنگام Tehran to Birmingham - تهران به لندن Tehran to London- تهران به نیوکاسل Tehran to Newcastle- تهران به منچستر Tehran to Manchester-تهران به لیورپول Tehran to Liverpool- تهران به لیدز Tehran to Leeds- تهران به برایتون Tehran to Brighton - تهران به پاریس Tehran to Paris- تهران به نیس Tehran to nice- تهران به مارسی Tehran to Marseilles - تهران به لیون Tehran to Lyon- تهران به تولوز Tehran to Toulouse - تهران به سنت مالو Tehran to Saint-Malo- تهران به بوردو Tehran to Bordeaux - تهران به اوینیون Tehran to Avignon- تهران به بیارتیز Tehran to Biarritz- تهران به ناپل Tehran to Napoli - تهران به فلورانس Tehran to Florence- تهران به جنوا Tehran to Geneva- تهران به رم Tehran to Roma- تهران به میلان Tehran to Milano- تهران به ونیز Tehran to Venezia- تهران به لیورنو Tehran to Livorno- تهران به تورین Tehran to Turin - تهران به بوینس آیرس Tehran to Buenos Aires- تهران به سائوپائولو Tehran to Sao Paulo - تهران به مانائوس Tehran to Manaus- تهران به کوریتیبا Tehran to Curitiba - تهران به برازیلیا Tehran to Brasilia - تهران به ریودوژانیرو Tehran to Rio de Janeiro، و........
بسیاری از ما ایرانیان برای ورود به بعضی از کشورها نیاز به اخذ ویزای توریستی، تجاری، شخصی و یا درمانی را داریم. بر این اساس آژانس سفرهای نیلوفرانه با توجه به سختگیری سفارتخانه ها با برنامه ریزی و استفاده از تجربیات خود تاثیر مثبتی درکوتاه کردن روند دریافت ویزا را دارد.
آژانس مسافرتی سفرهای نیلوفرانه یکی از برگزار کنندگان تورهای تفریحی، تجاری، نمایشگاهی و درمانی با در نظر گرفتن نیازهای مشتریان و بستن قرارداد با هتل ها و چارتر کردن پروازها به صورت سالیانه و منظم در بعضی مسیرها در ایران می باشد، مدیران آژانس سفرهای نیلوفرانه بر این باورند که همه ایرانیان باید سفر کنند تا با فرهنگهای مختلف دنیا آشنا و از سفرشان لذت ببرند بنابراین تورها برای همه نوع اقشار طراحی و برنامه ریزی گردیده است.
یکی دیگر از خدمات آژانس سفرهای نیلوفرانه با توجه به جاذبه های توریستی و گردشگری زیاد ایران نظیر شاهکارات باستانی شیراز و اصفهان، سواحل نیلگون خلیج فارس، خلیج پراز نهنگ و دلفین قشم، کویرهای بسیار زیبا، حرم مطهر امام رضا در مشهد، غار بسیار بزرگ کتله خور وبسیاری دیگر برگزارکننده تورهای داخلی به شهرهای کیش، مشهد، قشم، شیراز، اصفهان و... در هتل های 3 ستاره، 4 ستاره و5 ستاره می باشد. نیلوفرانه با چارتر کردن پروازهای داخلی و قرارداد با هتل ها خواستار بهتر سفرکردن شما عزیزان در ایران است.
با توجه به اینکه ایران سرشار از جاذبه های گردشگری از قبیل دیدنی های باستانی، تاریخی، طبیعی، تفریحی و زیارتی می باشد سفرهای نیلوفرانه بر این باور است که با نشان دادن این جاذبه ها به جهانیان و ایرانیان در گسترش تمدن و فرهنگ ایران تاثیر مثبتی داشته باشد.
تا به امروز سایت های زیادی با سیستم رزرواسیون بین المللی و سیستم رزرواسیون محلی برای رزرو آنلاین هتل در جهان و ایران تاسیس گردیده است که هر یک ارزرش ها ی خاص خود را دارند. آژانس سفرهای نیلوفرانه مجهز به سیستم رزرواسیون خاصی است که به بیشتر سایت های جهان و ایران متصل می باشد. این مزیت به ما این امکان را می دهد تا مطلوب ترین نرخ را برای اقامتگاه شما انتخاب کنیم.
آژانس سفرهای نیلوفرانه با قردادهای محکم و پیوسته با ایرلاین های هواپیمایی مانند تابان Taban air ، ماهان Mahan air ، آسمان Aseman air ، کاسپین Caspian ، پگاسوس Pegasus ، ترکیش Turkish، اطلس جت Atlasjet ، قشم ایر Qeshm air ، معراج Meraj air ، توانسته همه نوع خدمات پروازی را ارائه دهد.
یکی از بهترین خدمات آژانس سفرهای نیلوفرانه صدور بلیط چارتری با ایرلاین های ماهان Mahan air ، معراج Meraj air ، اترک Atrak air، کاسپین Caspian air، تابان Taban air، زاگرس Zagros air و قشم ایر Qeshm air می باشد. آژانس نیلوفرانه با برنامه ریزی دقیق مدیران و آنلاین بودن کارمندان با ایرلاین های هواپیمایی بهترین مسیرهای پروازی ممکن را چارتر و با مطلوبترین نرخ به شما دوستداران سفرهای داخلی ارائه میدهد. توجه داشته باشید که سفرهای نیلوفرانه شرایط رزرو و صدور بلیط چارتر داخلی را در سایت به صورت آنلاین فراهم کرده که از تمامی مسیرها و ساعات دقیق پروازی اطلاع داشته باشید تا به راحتی بتوانید برای سفر خود برنامه ریزی کنید.
اوکراین یکی از زیبا ترین کشورهای اروپای شرقی است که طبیعت بسیار وسیع و زیبا شامل می شود.
رودینا مات به معنی سرزمین مادری یکی از بلندترین بناهای تاریخی در جهان که به یاد پیروزی مردم شوروی در برابر آلمان های فاشیست در کیف ساخته شد.
مجسمه ولادمیر یکی از قدیمیترین مجسمه غیر رسمی در کیف.
این بنا به افتخار دهمین سالگرد استقلال اوکراین در میدان استقلال ساخته شده است.
بنای هولودومور یا قحطی بزرگ اوکراین در سال های 1921-1923 ، 1946-1947 و 1932-1933 جهت یادبود از آن سال ها ساخته شده است.
مجسمه هیتمن اوکراین در سال 1888 به عنوان نماد اتحاد اوکراین و روسیه ساخته شده است.
این مجسمه اختصاص داده شده به خلبانان نظامی که در آزادی اوکراین نقش مهمی داشتن و به دست مهاجمان نازی کشته شدن.
یک نماد با معماری قدرتمند به افتخار اتحاد برادرانه اقوام اسلاو.
مجسمه یادبود شاهزاده اولگا در سال 1911 ساخته شده و تنها مجسمه یادبود از سران زن دولت اوکراین می باشد.
مجسمه یابود بنیانگزاران کیف تصویری از 3 برادر کیا، شیکا، خوریبا و خواهرشان لیبید می باشد.
این بنا در سال 1802 ساخته شده و یکی از قدیمی ترین بناهای تاریخی در کیف با بیش از 200 سال قدمت می باشد. نام دیگر این بنای تاریخی " یادبود غسل تعمید روسیه" بر اساس افسانه ای است که شاهزاده ولادمیر کودکان خود را در این منطقه غسل تعمید کرده است. نام فعلی این بنا "یادبود حقوق ماگدبورگ" به افتخار بازگشت قانون ماگدبورگ کیف می باشد.
این یادبود برونزی تصویری از قهرمان های فیلم کمدی "تعقیب دو خرگوش" به نام های "سویریدو گولوخواستوو - Svirid Golokhvastov" و "پرونی پروکوپیونا - Prone Prokopivna"می باشد.
در آنجا ، خداوند و انسان ، هنر و طبیعت با یکدیگر بر روی کره خاکی چنان جای شگفت انگیزی آفریدند که ارزش دیدن دارد. با یک دست آسیا و با دست دیگر اروپا و اینگونه است که این شهر دو قاره را در آغوش گرفته است استانبول شهری است که نیمی از آن در قاره آسیا و نیمه دیگر آن در قاره اروپا قرار دارد این شهر محل اتصال دو قاره است در قلب استانبول تنگه بسفر قرار گرفته که محل تلاقی آبهای دریای سیاه ، دریای مرمره و خلیج شاخ طلایی است. در دوران امپراطوری رومیان ، بیزانس ها و عثمانی ها ، استانبول همواره پایتخت کشور ترکیه محسوب میشده و این شهر همواره به گذشته تاریخی ، غنی و درخشان خود افتخار میکند در عین حال استانبول با توجه به رشد فزاینده ای که از نظر توسعه شهری دارد آینده ای روشن را در پیش رو دارد وجود موزه ها، کلیساها ، کاخ ها ، مساجد با شکوه ، بازارها و نیز طبیعت زیبای این شهر همواره باعث شگفتی گردشگران شده است باید گفت این آثار از نظر کمی تعدادشان بسیار فراوان بوده و در عین حال بسیار زیبا هستند اگر در ناحیه غربی تنگه بسفر به زیبایی غروب آفتاب و رنگ قرمز آن نگاهی بیندازید دلیل اینکه چرا ساکنین این منطقه قرن ها پیش این سرزمین را برای زندگی خویش انتخاب کرده اند را خواهید فهمید. در یک چنین لحظه ای از غروب آفتاب در خواهید یافت که چرا این شهر به عنوان یکی از درخشنده ترین شهر های دنیا مطرح است
مسجد سلطان احمد (مسجد آبی) به ثمر نشستن همه تلاش ها برای هماهنگی، تقارن و ظرافت است.
بسیاری از ایرانی ها استانبول را به قصد خرید انتخاب میکنند به ویژه خرید پوشاک و البسه با پارچه های ترک که یکی از بهترین دوخت ها را در دنیا دارند.استانبول با دارا بودن مراکز خرید زیاد میان همه علاقه مندان به خرید در دنیا محبوبیت دارد .
یو ام ایر برای همه اکراین نشینان یا مسافران این کشور نامی آشناست. شرکتی که با ارائه پروازهای ارزان قیمت لذت سفرهای هوایی را برای بسیاری از دوستداران سفر به کیف در ایران را فراهم کرده است.
آژانس مسافرتی سفرهای نیلوفرانه با استفاده از مدیر با تجربه و پرسنل دلسوز توانست یکی از بزرگترین شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری در زمینه ارائه بلیط های چارتری داخلی و بلیط های چارتری خارجی را بدست آورد و به پشتوانه رضایتمندی مشتریان خود با چارتر کردن بیشترین مسیر پروازی بصورت سالیانه پروازهای چارتری خود را به دوستداران سفر معرفی کند.
در نتیجه تغییر سیاست و شرایط حاکم بر صنعت هوایی، بحران های مالی جهان، افزایش هزینه های فرودگاهی ، توسعه اینترنت و در نتیجه تغییر سلیقه مسافران ، خطوط هوایی جدیدی شکل گرفتند که Low Cost Carrier و یا Low Fairs Carrier (خطوط هوایی ارزان قیمت) که به اختصار LCC نامیده میشود. از SOUTHWEST AIRLINESمیتوان به عنوان اولین مبتکر مدل خطوط ارزان قیمت نام برد. این شرکت در سال 1971 خدمات حمل و نقل هوایی ارزان خود را به صورت منطقهای-فقط در ایالت تگزاس و از فرودگاهی کوچک آغاز کرد. همین آغاز و استقبال بی نظیر مسافران باعث شد این خطوط هوایی بعدها به بزرگترین و مشهورترین شرکت هوایی کم هزینه تبدیل شود.
اگر قصد سفر به اکراین را دارید برای ورود به این کشور نیاز به ویزای اکراین دارید.آژانس نیلوفرانه کارگزار مستقیم ویزای اکراین به نمایندگی از شرکت آریاتور اکراین به عنوان اولین کارگزار ویزای اکراین و معتبر ترین شرکت در ایران آماده خدمات رسانی به شما دوستداران سفر به اکراین است.
فرودگاه مکانی برای بلند شدن و فرود آمدن هواپیما تعیین شده است.فرودگاه های اکراین همگی دارای باند آسفالتی و بلندی هستند و در تمامی فرودگاه های اکراین واحد مراقبت پرواز در محل فرودگاه قرار دارد.
سفرهای نیلوفرانه با چارتر کردن پروازهای روزانه به مقصد تهران به کیش و بلیط چارتری کیش به تهران ارائه دهنده بلیط چارتری ارزان قیمت میباشد.
موقعیت جغرافیایی
سفرهای نیلوفرانه مجری مستقیم فروش بلیط های چارتری تهران به استانبول و استانبول به تهران با ایرلاین های : آسمان،تابان،ماهان ،اطلس جت،کرندون،ایران ایر و قشم ایر میباشد.
آنتالیا جزو یکی از پرطرفدارترین شهر توریستی ترکیه است که بسیاری از گردشگرانی که ترکیه میروند را به خود جذب میکند.
اگه از دیدن زیبایی های طبیعت بیشتر لذت میبرین ، بهتره از سوحل لارا ، کنیالتی ، کمر ، سیده ، بلک ، دیدن کنین و از تفریحگاههای مجهز و ساحلی این مناطق که به افراد علاقمند به ورزش های آبی از جمله قایقرانی و دریانوردی ، سرویس میده ، لذت ببرین . این سواحل ماسه ای پلاژهای زیبایی دارن . لنگرگاه آنتالیا ، غار کارائین ، آبشارهای دودن و كورشوفلي ، پارک یاووز اوزجان ، پاموک کاله (پاموک قلعه) که در زبان ترکی به معنی قصر پنبه ای ست و دیدن اونو نباید از دست داد ، دره عمیق پلدار(کورپولو کانیون) که یک راه خوش منظره به پارک ملی دره پلداره و از روی یک رودخانه کوهستانی و از میان جنگلهای بکر با آبشارهای خروشان رد می شه و … همه و همه از جاذبه های طبیعی آنتالیا هستن که با دیدنشون شگفت زده میشین .
1- سال نو میلادی 2-عید قربان 3-عید فطر 7-4 ژوئن تا 29 ژوئن(17 خرداد تا 8 تیر) 5- 18 مارچ تا 26 آپریل (29 بهمن تا 6 فروردین)
آنکارا پایتخت ترکیه که در ایالت مرکزی کشور بنام استان آناتولیا واقع شده است.
انتالیا نام مرکز استان انتایا و از شهرهای مهم و توریستی کشور ترکیه است . انتالیا به عنوان مرکز گردشگری و تفریحی ترکیه محسوب می شود که دارای جاذبه های توریستی فراوان است .جمعیت این کشور یک میلیون نفر براورد شده است . بلوارهای زیبا با درختان نخل و لنگرگاه های زیبا خودنمایی می کند . در این شهر و در بخش قدیمی و تماشایی ان منطقه قلعه ایچی (درون قلعه ) قرار دارد . انتالیا در منطقه ی مدیترانه و در غرب ترکیه واقع است ؛این شهر از شمال با شهر بوردور و از جنوب به دریای مدیترانه ؛از شرق به شهر سریکو از غرب به شهر کورکوتلی و از جنوب غرب به شهر کمر احاطه شده است . تنها رودخانه ی این منطقه رود آکو می باشد که در انتها به ابشار دودن منتحی می شود. اب و هوای این شهر به طور کلی مدیترانه ای بوده که در فصل تابستان گرم و خشک و در زمستان معتدل و بارانی می باشد و و میانگین دما در تابستان بین 30 تا 35 درجه است و و در زمستان (ژانویه ) دمای هوا به طور متوسط بین 9 تا 15 درجه است .
مشهد کلان‌شهری در شمال شرقی ایران و مرکز استان خراسان رضوی است. شهر مشهد در زمان افشاریان، پایتخت ایران بود.مشهد با ۳۲۸ کیلومتر مربع مساحت، دومین شهر پهناور ایران بعد از تهران می‌باشد.
آشنایی با شهر مسکو مسکو پایتخت کشور فدرال روسیه است که حدود دوازده میلیون جمعیت دارد و نامه خود را از روی رودی که در کنار آن جریان دارد "مسکوا" گرفته است. این شهر یکی‌ از مهمترین مراکز سیاسی و اقتصادی جهان به شمار می‌‌رود و همچنین پرجمعیت‌ترین شهر اروپایی و ششمین شهر پرجمعیت دنیاست.