درباره بلیط چارتر | About Charter Ticket

آژانس مسافرتی سفرهای نیلوفرانه با استفاده از مدیر با تجربه و پرسنل دلسوز توانست یکی از بزرگترین شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری در زمینه ارائه بلیط های چارتری داخلی و بلیط های چارتری خارجی را بدست آورد و به پشتوانه رضایتمندی مشتریان خود با چارتر کردن بیشترین مسیر پروازی بصورت سالیانه پروازهای چارتری خود را به دوستداران سفر معرفی کند.
مسیرهای پروازهای چارترداخلی:بلیط چارتر کیش ، بلیط چارتر مشهد، بلیط چارتر شیراز، بلیط چارتر اهواز، بلیط چارتر یزد، بلیط چارتر کرمان، بلیط چارتر اصفهان، بلیط چارتر کرمانشاه، بلیط چارتر تبریز، بلیط چارتر قشم، بلیط چارتر آبادان، بلیط چارتر اردبیل، بلیط چارتر بندر عباس، بلیط چارتر تهران، بلیط چارتر عسلویه، بلیط چارتر رامسر
مسیر پروازهای چارتر خارجی:

بلیط چارتر برای ترکیه: بلیط چارتر استانبول، بلیط چارتر آنکارا، بلیط چارتر ازمیر، بلیط چارتر کوش آداسی، بلیط چارتر آنتالیا، بلیط چارتر آلانیا

بلیط چارتر برای امارات: بلیط چارتر دبی

بلیط چارتر مالزی، بلیط چارتر کوالالامپور، بلیط چارتر سنگاپور

اطلاعات بلیط های چارتری

واژه چارتر به معنای اجاره است که در پروازهای چارتری به اجاره دادن هواپیما و یا برخی از صندلی های هواپیما اجاره داده میشود.

شرکت های هواپیمایی بخشی از صندلی ها و یا کل صندلی ها را اجاره میدهند و چارتر کننده ها آژانس های هواپیمایی، برگزار کننده های تور و موسسات گردشگری داخلی یا خارجی هستند که برای فروش پکیج های مسافرتی با قیمت ارزانتر اقدام به این کار میکنند.

بلیط های چارتری معمولا در فصل های های سیزن انجام میگیرد اما برتری آژانس نیلوفرانه این است که در تمامی طول سال پرواز های چارتری دارد.

چارتر هواپیما انواع متفاوتی دارد برخی شرکت ها بصورت کامل یعنی تمامی صندلی های یک پرواز در مسیر مشخصی را چارتر میکند که به آن full charter میگویند. برخی دیگر تعدادی از صندلی ها را در یک مسیر پروازی مشخص چارتر میکنند که به آن seat charter می گویند. برخی دیگر تعداد مشخصی را در تاریخ مشخصی چارتر میکنند که باید بفروش برسانند که به آن block seat میگویند.

تفاوت بلیط های سیستمی با بلیط های چارتری در این است که پروازهای چارتری توسط آژانس ها و شرکت های خدمات مسافرتی اجاره داده میشوند و آژانس های مسافرتی مسئول فروش بلیط هستند.

لازم به ذکر است بدانید که پروازهای چارتری بر خلاف پروازهای سیستمی قابلیت تغییر تاریخ، تغییر اسم و یا کنسلی را ندارد و غیر قابل استرداد میباشد.

مقاله های مرتبط

title بلیط چارتر کیش ، بلیط ارزان قیمت کیش ، بلیط کیش