رستوران های سوچی

شهر سوچی هم مثل سایر مناطق روسیه دارای غذاهای لذیذی می باشد و رستوران‌های زیادی در سوچی وجود دارند که انواع غذاهای روسی، چینی، اروپایی، ایتالیایی، فرانسوی و … را ارائه می‌کنند اگر دوست دارید غذا تون رو در پرطرفدارترین رستوران‌های شهر نوش جان کنید پس با ما همراه باشید.
غذای روسی به‌شدت تحت تأثیر شرایط جوی و محیطی کشور روسیه قرار دارد و فصل‌های گرم کوتاه و زمستان‌های طولانی و سرد باعث شده تا دانه‌های آسیاب شده، سیب‌زمینی، چغندر، هویج، کلم، ماهی، گوشت گاو و مرغ از مواد غذایی اصلی رژیم روسی باشند و از غذاهای اصلی روسی میشود گولوپتسی، ششلیک، پلمنی، درانیکی، مرغ کیو و بیف استراگانوف رو نام برد ما به شما رستوران‌های زیر را پیشنهاد می‌کنیم:
رستوران سانرمو sanremo

اگر دلتان می‌خواهد فضای خوب و غذای خوشمزه و دکوراسیون بی‌نظیر رو یکجا تجربه کنید، رستوران سانرمو انتخاب فوق‌العاده ایست. توی این رستوران میتوانید خوشمزه‌ترین غذاهای مدیترانه‌ای، ایتالیایی، غذای دریایی و ژاپنی رو نوش جان کنید.

رستوران بلی نوچی belye nochi

این رستوران یکی از محبوب‌ترین رستوران‌های شهره که غذاهای فوق‌العاده خوشمزه‌ای دارد و نسبت به رستوران‌های دیگر سوچی هم قیمت مناسب‌تری دارد. ازنظر محلی‌های سوچی، این رستوران خوشمزه‌ترین Khinkali که نوعی غذاست رو دارد که واقعاً هم خوشمزه است. این رستوران چند تا میز و صندلی هم در فضای بیرون رستوران دارد که پیشنهاد میشود تست کردن این رستوران را در اولویت‌های خودتان بذارید.

رستوران کمالیا سانلی khmeli & suneli

انواع خوشمزه‌ترین غذاهای روسی را می‌توانید در این رستوران که یکی از بهترین رستوران های سوچی است ، نوش جان کنید و مطمئن باشین که همه چیز در این رستوران عالیست.

مقاله های مرتبط

در حال حاضر مقاله مرتبط با این مقاله وجود ندارد.