centgrandmir (1).jpg
centgrandmir (2).jpg
centgrandmir (3).jpg
centgrandmir (4).jpg
centgrandmir (5).jpg
centgrandmir (6).jpg
centgrandmir (7).jpg
centgrandmir (8).jpg
centgrandmir (9).jpg
centgrandmir (10).jpg
centgrandmir (1).jpg centgrandmir (2).jpg centgrandmir (3).jpg centgrandmir (4).jpg centgrandmir (5).jpg centgrandmir (6).jpg centgrandmir (7).jpg centgrandmir (8).jpg centgrandmir (9).jpg centgrandmir (10).jpg

سنتارا گراند میراژ | Centara Grand Mirage

هتل 5 ستاره سنتارا گراند میراژ (Centara Grand Mirage) واقع در شهر پاتایا (تایلند) یکی از زیر مجموعه های هتل های زنجیره ای سنتارا میباشد. این هتل در شمال پاتایا و در بین دو ساحل Wong Amat Beach و Naklua Beach واقع شده است. هتل دارای 18 طبقه و بیش از 555 سوییت و اتاق میباشد که تمامی اتاق ها رو به دریا میباشد و ساحل اختصاصی آن بیش از 230 متر میباشد.
اتاق های این هتل 5 ستاره به سبک مدرن تایلندی هستند و از روی بالکن خصوصی آنها می توان منظره ای زیبا از دریا مشاهده کرد. تلویزیون صفحه تخت و اتاق نشیمن با سایه روشنی از رنگ سبز به همراه حمام برای هر اتاق فراهم شده است.

مجموعه ی وسیعی از امکانات تفریحی برای مهمانان تدارک دیده شده است از قبیل استخرهای بزرگ، زمین تنیس و سالن ورزشی. از ورزش های غواصی گرفته تا صخره نوردی نیز قابل انجام می باشد.

هتل سنترا گرند ميراژ پاتايا تایلند، مثل یک بهشت گمشده ، به دور از شور و هیجان شهر پاتايااست.در تور پاتايا ما شرکت کنید و لحظات شاد و هیجان انگیزی برای خود رقم بزنید.دو صخره بزرگ که با یک پل به هم وصل شده اند، غاری که از آن به جنگلی با رودخانه و آبشار دست خواهید یافت، و مسیر ماسه های طلایی ساحل وانگ آمات، در شمال پاتايا، این هتل را به یکی از هتل های 5 ستاره پاتايا تبدیل کرده است.این هتل ساحلي سنترا گرند ميراژ در پاتايا، از بهترین هتل های پاتايا و محیطی منحصر به فرد، آرام و دنج برای میهمانان فراهم می کند که در آن می توان به تفریح و سرگرمی نیز پرداخت. ریزورت ساحلي گرند ميراژ برای آسایش و راحتی میهمانان ، تمامی امکانات رفاهی مورد نیاز را فراهم می سازد.

توجه دشته باشید که در این هتل ساحلي سنتارا گرند ميراژ پاتايا، تخفیف در هزینه اتاق ها، باشگاه ميراژ و سوئیت های آن تنها برای ساکنین تایلندی با کارت شناسایی و مهاجران با اجازه نامه معتبر دولتی، امکان پذیر می باشد.نوزادان0-2 سال: اقامت آن ها رایگان می باشد به شرطی که از تخت های موجود در اتاق استفاده شود. توجه داشته باشید اگر از تخت اضافی استفاده کنید، باید هزینه اضافی پرداخت شود. کودکان 3-10 سال: اقامت آن ها رایگان می باشد به شرطی که از تخت های موجود در اتاق استفاده شود.

تلفن :+66 (0) 3830 1234

آدرس :277 Moo 5, Naklua, Banglamung, Pattaya Thailand 20150

مقاله های مرتبط

title نکاتی که باید پیش از سفر به تایلند بدانید
title هتل رویال کلیف | Royal Cliff Beach
title درباره بانکوک
title هتل رامادا پلازا | Ramada Plaza Menam Hotel