مراکز تفریحی سوچی

اسکای پارک جی هکت سوچی

اولین پارک مرتفع دنیا که توسط جی هکت (مخترع پرش بانجی) مخترع پرش بانجی ، اسکای پارک جی هکت سوچی ام دارد که روزانه مخصوصا در فصول تابستان این پارک طرفدار زیادی را به دنبال دارد.قسمت اصلی این پارک پل آسمان است که طول آن حدود 440 متر می باشد که در ارتفاع 207 متری از سطح رودخانه کف دره قرار گرفته است.

این پل آسمانی در بخش شرقی دره قرار دارد و از روی پل قله های پوشیده از برف کوه های قفقاز از یک طرف و در طرف دیگر نوار ساحلی دریای سیاه قابل مشاهده است و با جذابیت خاصی همراه می باشد در ضمن گردشگران تور سوچی میتوانند از روی این پل منظره ای زیبا از کوهستان و دریاچه را ببینند .

در مرکز پل مسافران می توانند پرش 207 متری بانجی جامپینگ، مرتفع ترین پرش، را انجام دهند. در ارتفاع 69متری و از ساختمان Pod نیز پرش هایی بر فراز تنگه انجام میگیرد.پارک دارای خدماتی از قبیل: رستوران ، آمفی تئاتر، خدمات کوه نوردی و همچنین آموزش پرش با طناب است فقط باید در این ورزش کمی جرئت به خرج دهید و ترسو نباشید و امروزه جزو یکی از بهترین تفریحات سوچی ثبت گردیده است.

شهر بازی بزرگ آدلر در سوچی

شهر بازی آدلر (Great amusement park Adler Sochi) یکی از اماکن تفریحی سوچی می باشد که سالانه میلیونها توریست داخلی و خارجی را به خود جذب کرده است .در شهر بازی بزرگ آدلر انواع وسایل بازی برای انواع سلیقه ها موجود می باشد و در این مکان می توانید برای یک روز فرزندانتان را سرگرم بازی های هیجان آور کنید.

در شهر بازی بزرگ آدلر در سوچی می توانید با تهیه ی یک بلیط و بدون هیچ محدودیتی در کنار شخصیت مورد علاقه تخیلی ، به دنیای پرماجرای رؤیاهایتان سفر کنید و انواع داستان های جن و پری ، قلعه های باشکوه ، جنگجویان افسانه ای ، کلبه های رنگارنگ ، چشمه ی صلح و آرامش در قلب شهری بزرگ و یا ادیسه ی فضایی ، جنگل طلسم شده ی مملو از موجودات عجیب و غریب را از نزدیک ببینید.

شما ابتدا از یک دروازه آتش وارد این شهربازی خواهید شد و می توانید خود را با برنامه های شاد و موزیکال و حرکات موزون و ترن های هوایی متعدد و تفریحات سرگرم کنید و پس از آن به جنگل افسون شده بروید و بر روی بال های پرنده آتش سوار شوید و هیجان انگیز ترین پرش آزاد را در شهربازی بزرگ آدلر تجربه کنید و گردشگران تور سوچی برای استراحت و میل کردن نوشیدنی می توانید به چشمه ای که در دهکده آکو قرار دارد ،بروید.

پارک دندراری سوچی

پارک دندراری (Dendrariy Park) یکی از بهترین مراکز تفریحی سوچی می باشد که در منطقه خوستینسکی سوچی واقع شده است.باغ گیاهشناسی دندراری سوچی در موقعیت بسیار خوبی نسبت به شهر سوچی قرار گرفته است و از مزایا آن بهره مندی از تله کابینی است که مسافران و گردشگری تور روسیه را به بام سوچی می رساند و از آنچا علاوه بر لذت از زیباییهای باغ و منظر شگفت انگیز دریای سیاه شما می توانید از زیبایی های چشم انداز شهر لذت ببرید.

واژه ی دندراری از کلمه ی یونانی گرفته شده و به معنی “مجموعه ی درختان” می باشد. این مجموعه شامل 1700 گونه ی گیاهی است.پارک دندراری در سال 1892 توسط سرگی هودکوف، ناشر روزنامه ی سنت پترزبورگ، ایجاد شد و کارل لانگاو، باغبان مشهوری بود که در اجرای این پروژه نقش داشت. او معتقد بود که نادرترین گیاهان دنیا باید در این باغ پرورش داده شود.

نهال ها، قلمه ها و بذرها از باغ گیاه شناسی نیکیتسکی در یالتا، باغ آلکساندر اولدنبورگسکی در گاگرا و از بهترین باغ های برلین، درسدن و لیپزیگ به اینجا آورده شدند

پارک دنداری تلفیق متعادلی از باغ های بالکنی ایتالیا و پارک های منظر انگلستان می باشد و مجموعه ای منحصر به فرد از گیاهان کمیاب و عجیب از نقاط مختلف جهان از جمله گونه های از آمریکای شمالی و جنوبی ، استرالیا و نیوزلند ، قفقاز ، چین و ژاپن ، شرق دور و هیمالیا در زمینی به مساحت 48 هکتار گردآوری شده است.اکثر این گیاهان در طول سال سر سبز می باشند.

مقاله های مرتبط

در حال حاضر مقاله مرتبط با این مقاله وجود ندارد.