مراکز خرید پوکت

بازار آخر هفته پوکت :

بازار آخر هفته پوکت با عنوان ناکا NAKA شناخته می شود. این بازار در جاده غربی Chao Fa در خارج از پوکت و نه چندان دور از جشنوار مرکزی بوکت قرار دارد. این جا مکان جالبی برای فروش اجناس دست دوم؛ کالاهای جالب حیوانات زنده و نمونه های فراوانی از غذاهای محلی است. چنانچه شما قصد خرید هم نداشته باشید، دیدن از این بازار خالی از لطف نیست. اگر از کسی بپرسید؟ اینجا چه می فروشند؟ احتمالا به شما خواهند گفت:"چقدر وقت دارید؟ زیر فهرست کالاهای این جا بیشمار است!"

مرکز خرید جانگسیلون پوکت :

چنانچه به دنبال بهشت لباس های برنده عینک، لوازم آرایش و عطر، کفش؛ لوح فشرده فیلم و موسیقی بازی های رایانه ای و انواع و اقام گوشی های تلفن همراه با وسایل جانبی و لوازم الکترونیکی می گردید؛ جانگسیلون Jungceylon را به شما پیشنهاد می کنیم.

اگر گذرتان به این مکان افتاد بدانید که این مرکز خرید ۵ سالن سینما دارد و ۱۶ ردیف بولینگ که اگر در روز بارانی گرفتار شدید شما را حسابی سرگرم می کند.

جشنواره مرکزی پوکت :

جشنواره مرکزی پوکت مجهز به تهویه هوای مطبوع، کاملا مجهز و یک فروشگاه بزرگ خارج از شهر پوکت است. این جا به عنوان مرکز خرید در جزیره به شمار می رود. طیف گسترده ای از محصولات در ۱۲۰ فروشگاه ابریشم تا سوشی؛ لیوایز تا لب تاپ و از کتاب تا باربی کیو به فروش میرسد. در این مکان میتوان یک روز کامل را سپری کرد. بهترین خریدها را داشت؛ تازه ترین فیلم های روز را به تماشا نشست و از طیف گسترده ای از لذیذترین غذاهای بین المللی از فرانسوی گرفته تا دست پخت های ژاپنی و محلی تایلند لذت برد.

مقاله های مرتبط

در حال حاضر مقاله مرتبط با این مقاله وجود ندارد.