30664918کریک-ساید.jpg
jumeirah.jpg
madinat-jumeirah-06-hero.jpg
zabil.jpg
کریک-ساید.jpg
30664918کریک-ساید.jpg jumeirah.jpg madinat-jumeirah-06-hero.jpg zabil.jpg کریک-ساید.jpg

بهترین هتل های دبی

برج العرب

هتل هفت ستاره واقع درجمیراباارتفاع 321متر,شامل 28طبقه و202سوئیت می باشد.این هتل 280 مترازساحل جمیراه فاصله دارد.

تمامی اتاق هاازنوع سوئیت های دوبلکس می باشندکه باطلاطراحی شده اند.این هتل دارای رستورانهای متنوعی میباشد که میتوان غذارادررستورانی که 200مترازسطح دریابالاتراست ویارستورانی که زیرآب واقع شده باتماشای ماهی های دریامیل کرد.هفت طبقه ازاین هتل به صورت آکواریوم درزیردریا واقع شده است.بالای ساختمان یک فرودگاه هلیکوپتربی نظیرتوسط یک پایه نصب شده است.

زعبیل سرای

هتل پنج ستاره واقع درپالم جمیرا,شامل6طبقه و405 اتاق و41سوئیت می باشد.

این هتل به سبک عثمانی ساخته شده وهمه ی اتاق های آن روبه دریاودارای بالکن میباشند.این هتل بسیارلوکس ومجلل میباشندوطراحی رستوران های آن بسیارزیبا وتزئینات داخلی آن ازطلابکاررفته است.حمام های شیشه ای بابکارگیری سنگهای مرمرسفیدازویژگی های خاص این هتل سلطنتی میباشد.این هتل مجهزبه سالن سینماوتئاتر,4سوئیت باسونای اختصاصی,غواصی وماهیگیری,اتاق برف ویخ,بیش از10رستوران ,2استخرباآب شورکه جنبه درمانی داردو8سالنSPAکه دارای یکی ازبزرگترین وشیک ترین سالن های SPAدردبی میباشد.

ساحل اختصاصی ، پارک آبی رایگان ، ترانسفر به امارات مال ، ساحل جمیرا بیچ و مدینه الجمیرا می باشد.

جمیرا بیچ

هتل 5 ستاره ، واقع در جمیرا ، 26 طبقه و 600 اتاق و سوییت میباشد.

ساخت بسیار جالب هتل ، طراحی بسیار زیبای فضای بیرون هتل که به صورت موج و ساخت داخلی هتل که نمایشی از همکاری بین عناصر طبیعی مانند آب ، خاک ، آتش ، باد را به تصویر کشیده است.

بیش از 20 رستوران بین المللی ، کلاب سند باد برای کودکان ، SPA ، 5 استخر ، 7 زمین تنیس ، ساحل اختصاصی ، پارک آبی رایگان و ترانسفر به امارات مال. این هتل در موقعیت بسیار عالی واقع شده که پارک آبی Wild Wadi و بازار سنتی مدینه الجمرا در نزدیکی آن قرار دارد.

کریک ساید

هتل 5 ستاره ، واقع در منطقه دیره ، شامل 292 اطاق و سوییت ، این هتل نوساز در مرکز شهر دبی و با منظره بسیار زیبای دریاچه خور و زمین گلف قرار گرفته است. داشتن یک فضای لوکس همراه با انواع امکانات تفریحی از خصوصیات ویژه این هتل می باشد.

سونا ، اطاق بخار ، جکوزی ، SPA با 14 اطاق درمان ، زمین تنیس ، زمین اسکواش ، 2 استخر روباز ، والیبال ساحلی ، ترانسفر برای ساحل مدینه الجمیرا ، امارات مال یا دبی مال و پارک آبی رایگان. استفاده از ملزومات مینی بار (غیرالکلی) رایگان می باشد. مسافر روز اول در هر ساعت از شبانه روز که Check in می شود روز آخر نیز در همان ساعت Check out خواهد شد.

امارات تاور

هتل 5 ستاره ، واقع در اتوبان شیخ الزائد ، شامل 400 اتاق و سوئیت می باشد.

سی وسومین برج بلد دنیا با ساختار معماری صاف و براق از استیل وشیشه ، که ارتفاع آن 305 متر است.این برج دوقلو

نماد کشور امارات است که یکی از آنها هتل و دیگری تجاری می باشد و به عنوان بهترین هتل از نظر تکنولوژی و بهترین سرویس در جهان انتخاب شده است.یکی از معروف ترین مراکز خرید دبی به نام Blue Ward در این هتل قرار دارد .این هتل دارای ،استخر در فضای باز با عمق 25 متر، ترانسفر به ساحل اختصاصی جمیرا بیچ و مدینه الجمیرا ، کلاب سند باد (مخصوص کودکان)،دبی مال و پارک آبی رایگان.

مینا السلام

هتل 5 ستاره ، واقع در جمیرا ، شامل 6 طبقه ، 300 اطاق و سوئیت می باشد.

یک هتل بزرگ و نفیس با مهمان نوازی سنتی در یک محیط لوکس می باشد. این هتل در منطقه مدینه الجمیرا واقع شده است که یکی از دیدنی ترین مناطق دبی برای خرید و بازدید است که اطاق های این هتل به صورت ویلایی و کلاسیک می باشد.در محوطه مدینه الجمیرا 44 رستوران که در بعضی از آنها چای و قلیان هم به سبک سنتی سرو می شود و در اکثر مواقع محل برگذاری جشن های عروسی که با قایق های تزئین شده ، زیبایی آن را دو چندان کرده است.

ساحل اختصاصی ، پارک آبی رایگان ، کلاب سند باد (مخصوص کودکان) ، 75 بوتیک خرید و دریاچه ی بسیار زیبا همراه با قایقهای سنتی تفریحی.

القصر

هتل 5 ستاره لوکس واقع در محوطه مدینه الجمیرا

شامل 292 اطاق و سوئیت که همه اطاق ها دارای بالکن می باشند.

اطاق های این هتل به صورت سلطنتی که با رنگ های روشن رنگ آمیزی شده است. دارای آبشار بزرگی است که از استخر به ساحل اختصاصی امتداد دارد.اطاق ها با زیباترین منظره رو به باغ،استخر و دریا طراحی شده اند

شامل 25 رستوران ، استخر کودکان،ساحل اختصاصی و پارک آبی رایگان.

مقاله های مرتبط

title رستوران های معروف دبی
title جشن ها و فستیوال های دبی
title مراکز خرید و مال های دبی
title مراکز تفریحی دبی
title درباره دبی