هتل های کوش آداسی

کوش آداسی در ۷۱ کیلومتری شهرستان آیدین مرکز استان آیدین قرار داشته و در نوار ساحلی منطقه اژه واقع گردیده است. این شهرستان که از شمال با سلجوق و از جنوب با شبه جزیره دیلک همسایه است در کانون مراکز مهم گردشگری ترکیه از جمله ازمیر ، افس ، مریم آنا ، میلت ، دیدیم ، پاموک کاله ، مارماریس و بدروم قرار دارد . در کوش آداسی ۲ اسکله مخصوص کشتی های توریستی و یک بندر قایق های تفریحی با ظرفیت ۶۵۰ قایق وجود دارد . از بندر کوش آداسی در فصلهای بهار و تابستان (از اویل آوریل الی ۲۰ اکتبر) سفرهای منظم قایق های موتوری به جزیره یونانی ساموس برگزار می شود. این سفرها در ماههای زمستان به صورت چارتر صورت می گیرد . در بندر و در هر ساعت از روز ، تورهای تفریحی با قایق های مسافربر انجام می گیرد. قایق های تفریحی نیز که تورهای آبی را برگزار می کنند در بندر مستقر می باشند. از طریق جاده زمینی و مسیر دریایی می توان به کوش آداسی رفت و آمد نمود . بندر کوش آداسی یکی از بنادر مهم منطقه می باشد که نزدیکترین فرودگاه به آن ، فرودگاه ازمیر است.
بواسطه تفریحات کوش آداسی این شهر پر از گردشگرانی ست که تعطیلات خود را در هتلهای کوش آداسی سپری میکنند . هتل های کوش آداسی با پراکندگی جغرافیایی در سراسر شهرستان کوش آداسی در نوار ساحلی دریای اژه ، از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترش پیدا کرده است . هتلهای مجلل ساخته شده در سواحل کوش آداسی یکی از شاخص های بارز رشد گردشگری در کوش آداسی محسوب می شود .از ویژگی های هتلهای کوش آداسی این است که مراکز اقامتی کوش آداسی برخلاف سایر نقاط ترکیه به خدمات آل و اولترا آل اما با هزینه های ارزان و حداقل ، شهرت دارد !!! مسافرخانه ها ، هتل های دوستاره ، هتل های سه ستاره ،هتل های چهارستاره ،هتل پنج ستاره ، بوتیک هتل ، هتل های پنج ستاره آل ، هتل های پنج ستاره یو آل کوش آداسی همانطور که ذکر شد با هر بودجه و سلیقه ای سازگار است .
هتل های کوش آداسی از نظر نزدیکی به جذابیتهای موجود در تور کوش آداسی یعنی استفاده از سواحل ترکیه ، نمایشگاههای بازرگانی کوش آداسی ، مراکز خرید کوش آداسی ، اماکن تاریخی کوش آداسی و قابل دسترس بودن با یکدیگر رقابت می نمایند و مسافرین تور کوش آداسی نیز با توجه به هدف خود از سفر و هزینه قابل پرداخت از این هتل ها استفاده می نمایند.
امکانات هتل های کوش آداسی بستگی به درجه و نوع هتل های کوش آداسی متفاوت است . امکانات پذیرایی هتلهای کوش آداسی نیز مانند اکثر نقاط ترکیه وجهان شامل : فقط اقامت B=bed، اقامت با صبحانه یا بی بی BB=bed and breakfast ، اقامت با صبحانه ویکی از وعده های غذایی نهار یا شام یا هاف بورد یا اچ بی HB=half board ، اقامت با صبحانه نهار وشام یا فول بورد یا اف بی FB=full board،اقامت باضافه صبحانه ،نهار ،شام ، میان وعده ،عصرانه ،میوه ،نوشیدنی های ساخت ترکیه تا دوازده شب یا آل اینکلوسیو ALL=all inclusive،اقامت باضافه صبحانه ،نهار ،شام ،میانوعده ،عصرانه،میوه ،دسر ،نوشیدنی ساخت ترکیه ،نوشیدنی بین المللی و پذیرای 24ساعته یا اولترا آل اینکلوسیو یا یو آل می باشدU ALL =ultra all inclusiveمی باشد.البته ورزشهای آبی ، استخر و پارکهای آبی از ویژگیهای منحصر بفردیست که فقط آنرا بصورت یکجا در هتلهای کوش آداسی می توان مشاهده نمود .
قبل از سفر به کوش آداسی و استفاده از تور کوش آداسی توجه به موارد ساده ذیل استرس را می کاهد و باعث لذت بیشتر از سفر می شود:

• توجه داشته باشید ساعت پذیرش مسافر در هتلهای کوش آداسی مانند همه نقاط جهان ساعت 14:00می باشد وساعت ترک هتل ساعت 12:00می باشد.اکثر هتلها از پذیرش مسافر قبل از ساعت 14:00خودداری و بعد از ساعت 12:00شارژ اضافی دریافت می نمایند.

• در هتلهای کوش آداسی دمپائی وجود ندارد ،توجه فرمائید بمانند مسواک وخمیر دندان در تور کوش آداسی حتما دمپائی همراه داشته باشید.

• آفتاب سواحل کوش آداسی بسیار سوزنده واشعه مستقیم آن بسیار مضر است حتما از کرمهای ضد آفتاب برای جلوگیری از سوختگی استفاده نمایید

• هتل های کوش آداسی نوشیدنیهای الکلی و غیر الکلی را در کنار هم سرو می نمایند. هموطنان مسلمان و مقید حتما به الکلی نبودن نوشیدنیها وعلامتهای روی شیشه ها توجه کنند.

• غذاهای هتل های کوش آداسی بین المللی بوده وبرخی گوشتهای ارائه شده از نظر شرعی قابل استفاده نمی باشد.ولی گوشتهای حلال نیز در جای جای هتل های کوش آداسی یافت می شود ودر صورت لزوم مسئولین هتل شمارا راهنمایی خواهند نمود.

از هتل های کوش آداسی میتوان به موارد زیر اشاره کرد

هتل آکوا فانتازی کوش آداسی Aqua Fantasy- Aquapark Hotel & SPA

هتل فنتاسیا دیلوکس کوش آداسی Kusadasi Hotels Fntasya Dylvks

هتل هالیدی اند لیزور کلاب کوش آداسی holiday & leisure club kusadasi

هتل اونورا کوش آداسی ONURA HOTEL KUSADASI

هتل جرمن کوش آداسی Germen Hotel Kusadasi

هتل وست آدا این کوش آداسی West Ada Inn Hotel kusadasi

هتل سلای کوش آداسی Selay Hotel Kusadasi

هتل افیسوس بوتیک کوشی آداسی Ephesus Boutique Hotel Kusadasi

هتل سی لایت کوش آداسی sea light hotel Kusadasi

هتل گلدن گات کوش آداسی Hotel Golden Gate kusadasi

هتل دیاز کوش آداسی Dias Hotel kusadasi

هتل آرورا کوش آداسی Arora Hotel kusadasi

هتل لادیس بیچ کوش آداسی Ladies Beach Hotel Kusadasi

هتل گرند آلباتروس کوش آداسی Grand Hotel Albatros Kusadasi

هتل اورکمز کوش آداسی Urkmez Hotel Kusadasi

هتل سنتر کوش آداسی Hotel Center Kusadasi

هتل باخوس گست هاوس کوش آداسی Hotel Bakkhos Guesthouse Kusadasi

هتل آلیس آلتین سارای کوش آداسی Alice Altinsaray Hotel Kusadasi

هتل موسیسز هاوس بوتیک کوش آداسی The Muses House Boutique Hotel Kusadasi

هتل اکابولا اند اسپا کوش آداسی Hotel Akbulut & Spa Kusadasi

هتل آرتمیس کوش آداسی Hotel Artemis Kusadasi

هتل آکوا فانتزی کوش آداسی Aqua Fantasy Kusadasi

هتل آیما کوش آداسی Ayma Hotel Kusadasi

هتل لاویستا بوتیک کوش آداسی Lavista Boutique Hotel Kusadasi

هتل گرند بلو اسکای اینترنشنال کوش آداسی The Grand Blue Sky International Kusadasi

هتل کوش آداسی این Hotel Kusadasi Inn

هتل کلوب کاراوانسیرال کوش آداسی Club Caravanserail Kusadasi

هتل بلو استار کوش آداسی Blue Star Hotel Kusadasi

هتل اکین کوش آداسی Ekin Hotel Kusadasi

هتل کلهان کوش آداسی hotel kalehan kusadasi

هتل ایمبت کوش آداسی Hotel Imbat Kusadasi

هتل آنزاک گلدن بد بوتیک پنشن کوش آداسی Anzac Golden Bed Boutique Pension Kusadasi

هتل نیسانیا کوش آداسی Nisanyan Hotel Kusadasi

هتل آپارتمان مارسل پنژن گاردن اند کوش آداسی Mursel Pension Garden Hotel & Apart Kusadasi

هتل اومر هالیدی ریزورت کوش آداسی Omer Holiday Resort Kusadasi

هتل ککن کوش آداسی Hotel Koken Kusadasi

هتل کایهانبی کوش آداسی Kayhanbey Hotel Kusadasi

مقاله های مرتبط

title مراکز خرید کوش آداسی
title آب و هوای کوش آداسی
title درباره کوش آداسی
title تفریحات کوش آداسی
title دیدنی های کوش آداسی