خدمات

خدمات

ما بر این باور هستیم که مسافرت به یک مکان بسیار زیبا و فوق العاده و خوش آب و هوا خوش نمی گذرد، اگر میزبان خوبی نداشته باشیم. یکی از افتخارات آژانس سفرهای نیلوفرانه ارائه خدمات گردشگری در کشور اوکراین با بیش از یک ده سابقه برای گروهای حقیقی و حقوقی (آژانس های همکار) که در ذیل معرفی گردیده است می باشد :
یکی دیگر از خدمات آژانس سفرهای نیلوفرانه با توجه به جاذبه های توریستی و گردشگری زیاد ایران نظیر شاهکارات باستانی شیراز و اصفهان، سواحل نیلگون خلیج فارس، خلیج پراز نهنگ و دلفین قشم، کویرهای بسیار زیبا، حرم مطهر امام رضا در مشهد، غار بسیار بزرگ کتله خور وبسیاری دیگر برگزارکننده تورهای داخلی به شهرهای کیش، مشهد، قشم، شیراز، اصفهان و... در هتل های 3 ستاره، 4 ستاره و5 ستاره می باشد. نیلوفرانه با چارتر کردن پروازهای داخلی و قرارداد با هتل ها خواستار بهتر سفرکردن شما عزیزان در ایران است.
یکی از بهترین خدمات آژانس سفرهای نیلوفرانه صدور بلیط چارتری با ایرلاین های ماهان Mahan air ، معراج Meraj air ، اترک Atrak air، کاسپین Caspian air، تابان Taban air، زاگرس Zagros air و قشم ایر Qeshm air می باشد. آژانس نیلوفرانه با برنامه ریزی دقیق مدیران و آنلاین بودن کارمندان با ایرلاین های هواپیمایی بهترین مسیرهای پروازی ممکن را چارتر و با مطلوبترین نرخ به شما دوستداران سفرهای داخلی ارائه میدهد. توجه داشته باشید که سفرهای نیلوفرانه شرایط رزرو و صدور بلیط چارتر داخلی را در سایت به صورت آنلاین فراهم کرده که از تمامی مسیرها و ساعات دقیق پروازی اطلاع داشته باشید تا به راحتی بتوانید برای سفر خود برنامه ریزی کنید.
با توجه به اینکه ایران سرشار از جاذبه های گردشگری از قبیل دیدنی های باستانی، تاریخی، طبیعی، تفریحی و زیارتی می باشد سفرهای نیلوفرانه بر این باور است که با نشان دادن این جاذبه ها به جهانیان و ایرانیان در گسترش تمدن و فرهنگ ایران تاثیر مثبتی داشته باشد.
آژانس مسافرتی سفرهای نیلوفرانه یکی از برگزار کنندگان تورهای تفریحی، تجاری، نمایشگاهی و درمانی با در نظر گرفتن نیازهای مشتریان و بستن قرارداد با هتل ها و چارتر کردن پروازها به صورت سالیانه و منظم در بعضی مسیرها در ایران می باشد، مدیران آژانس سفرهای نیلوفرانه بر این باورند که همه ایرانیان باید سفر کنند تا با فرهنگهای مختلف دنیا آشنا و از سفرشان لذت ببرند بنابراین تورها برای همه نوع اقشار طراحی و برنامه ریزی گردیده است.
آژانس سفرهای نیلوفرانه با قردادهای محکم و پیوسته با ایرلاین های هواپیمایی مانند تابان Taban air ، ماهان Mahan air ، آسمان Aseman air ، کاسپین Caspian ، پگاسوس Pegasus ، ترکیش Turkish، اطلس جت Atlasjet ، قشم ایر Qeshm air ، معراج Meraj air ، توانسته همه نوع خدمات پروازی را ارائه دهد.
بسیاری از ما ایرانیان برای ورود به بعضی از کشورها نیاز به اخذ ویزای توریستی، تجاری، شخصی و یا درمانی را داریم. بر این اساس آژانس سفرهای نیلوفرانه با توجه به سختگیری سفارتخانه ها با برنامه ریزی و استفاده از تجربیات خود تاثیر مثبتی درکوتاه کردن روند دریافت ویزا را دارد.
آژانس سفرهای نیلوفرانه با مجهز بودن به سیستم رزرواسیون بلیط های بین المللی نه تنها قادر به صدور بلیط خارجی از ایران به سراسر دنیا می باشد بلکه شما می توانید مسیرهای دو سرخارجی خود را (سوتو SOTO) در این آژانس خریداری کنید.( منظور از دو سرخارجی یا ستو خرید بلیط هواپیما در ایران از یک شهر خارجی به یک شهر خارجی دیگر می باشد.) همچنین در آژانس سفرهای نیلوفرانه امکان رزرو بلیط یک طرفه (One way) و بلیط های چند مسیره امکان پذیر می باشد. تهران به برلین Tehran to Berlin - تهران به دوسلدورف Tehran to Dusseldorf - تهران به فرانکفورت Tehran to Frankfurt - تهران به مونیخ Tehran to Munich - تهران به هامبورگ Tehran to Hamburg - تهران به کلن Tehran to cologne - تهران به ادمونتون Tehran to Edmonton- تهران به اوتاواTehran to Ottawa - تهران به تورنتو Tehran to Toronto- تهران به ونکور Tehran to Vancouver - تهران به مونترال Tehran to Montreal- تهران به دالاس Tehran to Dallas - تهران به سیاتل Tehran to Seattle - تهران به شیکاگو Tehran to Chicago - تهران به سان فرانسیسکو Tehran to san Francisco - تهران به نیویورک Tehran to New York - تهران به آتلانتا Tehran to Atlanta- تهران به بوستون Tehran to Boston- تهران به لس آنجلس Tehran to los Angeles- تهران به واشینگتون Tehran to Washington- تهران به هوستون Tehran to Houston - تهران به بیرمنگام Tehran to Birmingham - تهران به لندن Tehran to London- تهران به نیوکاسل Tehran to Newcastle- تهران به منچستر Tehran to Manchester-تهران به لیورپول Tehran to Liverpool- تهران به لیدز Tehran to Leeds- تهران به برایتون Tehran to Brighton - تهران به پاریس Tehran to Paris- تهران به نیس Tehran to nice- تهران به مارسی Tehran to Marseilles - تهران به لیون Tehran to Lyon- تهران به تولوز Tehran to Toulouse - تهران به سنت مالو Tehran to Saint-Malo- تهران به بوردو Tehran to Bordeaux - تهران به اوینیون Tehran to Avignon- تهران به بیارتیز Tehran to Biarritz- تهران به ناپل Tehran to Napoli - تهران به فلورانس Tehran to Florence- تهران به جنوا Tehran to Geneva- تهران به رم Tehran to Roma- تهران به میلان Tehran to Milano- تهران به ونیز Tehran to Venezia- تهران به لیورنو Tehran to Livorno- تهران به تورین Tehran to Turin - تهران به بوینس آیرس Tehran to Buenos Aires- تهران به سائوپائولو Tehran to Sao Paulo - تهران به مانائوس Tehran to Manaus- تهران به کوریتیبا Tehran to Curitiba - تهران به برازیلیا Tehran to Brasilia - تهران به ریودوژانیرو Tehran to Rio de Janeiro، و........
تا به امروز سایت های زیادی با سیستم رزرواسیون بین المللی و سیستم رزرواسیون محلی برای رزرو آنلاین هتل در جهان و ایران تاسیس گردیده است که هر یک ارزرش ها ی خاص خود را دارند. آژانس سفرهای نیلوفرانه مجهز به سیستم رزرواسیون خاصی است که به بیشتر سایت های جهان و ایران متصل می باشد. این مزیت به ما این امکان را می دهد تا مطلوب ترین نرخ را برای اقامتگاه شما انتخاب کنیم.