درباره ایرلان های خارجی

درباره ایرلان های خارجی

یو ام ایر برای همه اکراین نشینان یا مسافران این کشور نامی آشناست. شرکتی که با ارائه پروازهای ارزان قیمت لذت سفرهای هوایی را برای بسیاری از دوستداران سفر به کیف در ایران را فراهم کرده است.
در نتیجه تغییر سیاست و شرایط حاکم بر صنعت هوایی، بحران های مالی جهان، افزایش هزینه های فرودگاهی ، توسعه اینترنت و در نتیجه تغییر سلیقه مسافران ، خطوط هوایی جدیدی شکل گرفتند که Low Cost Carrier و یا Low Fairs Carrier (خطوط هوایی ارزان قیمت) که به اختصار LCC نامیده میشود. از SOUTHWEST AIRLINESمیتوان به عنوان اولین مبتکر مدل خطوط ارزان قیمت نام برد. این شرکت در سال 1971 خدمات حمل و نقل هوایی ارزان خود را به صورت منطقهای-فقط در ایالت تگزاس و از فرودگاهی کوچک آغاز کرد. همین آغاز و استقبال بی نظیر مسافران باعث شد این خطوط هوایی بعدها به بزرگترین و مشهورترین شرکت هوایی کم هزینه تبدیل شود.
هواپیمایی جت آسیا در فوریه سال 2009 میلادی در کشور تایلند تأسیس شد. این هواپیمایی کار خود را با 2 هواپیمای بوئینگ 200-767 شروع کرد و گواهینامۀ تصدی هوایی را در اکتبر سال 2010 دریافت نمود. اوین پرواز تجاری این هواپیمایی در سپتامبر 2011 از فرودگاه بین¬الملی دون مونگ بانکوک به فرودگاه بین¬المللی پنانگ مالزی صورت گرفت.
هواپیمایی جت آسیا انواع بار و محموله را برای مسافران خود جابجا می¬کند. علاوه بر حمل محموله¬های عادی، این هواپیمایی خدمات دیگری از قبیل حمل محموله¬هایی که نیاز به نگهداری در دمای ویژه دارند، حمل مواد فاسدشدنی و کالاهای آسیب¬پذیر که نیاز به نگهداری ویژه دارند را ارائه می¬کند.
هواپیمایی جت آسیا اقدام به اجرای سیستم خدمات آمادئوس برای مسافرین نموده است که باعث شده مراجعه مسافراان و آژانس¬های هواپیمایی به بخش رزرواسیون هواپیمایی کمتر باشد. این سیستم خدماتی، امکان رزرو اینترنتی و صدور بلیط را از طریق موتور رزرو اینترنتی فراهم می¬کند. این هواپیمایی همچنین توسط سیستم توزیع آباکوس گلوبال در جنوب شرق آسیا و سیستم اینفینی در ژاپن امکان دسترسی آژانس¬های هواپیمایی را به پروازهای این هواپیمایی در هرزمان ممکن ساخته است.
هواپیمایی جت آسیا بدون دریافت هزینۀ اضافی، خدمات زیر را برای مسافران خود ارائه می¬دهد. _ کترینگ غذای گرم و نوشیدنی _ بالش و پتو در صورت نیاز _حمل بار تا 23 کیلوگرم _اجازۀ حمل ساک دستی تا سقف 7 کیلوگرم و نیز لپ¬تاپ و کیف همراه آن _ سرو نوشیدنی الکلی در برخی پروازها _اجازۀ حمل ساک ورزشی مخصوص تجهیزات گلف ¬_ اجازۀ حمل 30 کیلوگرم بار برای مسافران جدّه که 7 کیلوگرم آن مخصوص حمل آب زمزم است.
کودکان 5 تا 14 ساله که تنها قصد سفر دارند ؛کودک بدون همراه محسوب می شوند . هواپیمایی جت اسیا برای کودکان بدون همراه خدمات رایگان ارایه می دهد . برای این منظور باید48 ساعت قبل از سفر درخواست داده شود و والدین یا سرپرست قانونی کودک باید برگه ای را پر نموده و فردی را که در فرودگاه مقصد , کودک را تحویل میگیرد مشخص کند . پرسنل هواپیمایی جت اسیا مسوولیت همراهی کودک از گیت ورودی تا هواپیما را به عهده دارند و از سوار شدن به موقع مسافراطمینان حاصل می کنند . در هنگام خروج از هواپیما ؛ کودک بدون همراه تحویل کارکنان هواپیمایی جت اسیا در فرودگاه مقصد شده و از گیت عبور داده می شود و به والدین و سرپرست کودک تحویل داده می شود .
هواپیمایی جت اسیا برای مسافرین خود خدمات ویلچر ارایه می دهد. برای استفاده از خدمات ویلچر 48 ساعت قبل از پرواز درخواست داده شود. استفاده از ویلچر ااز گیت ورودی شروع شده و گیت گمرک و مهاجرت ,سوار شدن و خروج از هواپیما رد شدن از گیت گمرک و مهاجرت و گیت خروجی در فرودگاه مقصد را شامل شده و پس از رسین به محوطه ی عمومی مسافران در فرودگاه مقصد تحویل داده می شود.
هواپیمایی جت اسیا به مسافرینی که نیاز به کمک های ویژه دارند خدمات رایگان ارایه می دهد . مسافرانی که نیاز به کمک های ویژه دارند عبارتند از :مسافرین مسن ,مسافرینی با مشکلات بینایی ,شنوایی و یا فیزیکی (جسمانی ) برای این منظور باید 48 ساعت قبل از پرواز با تماس با مرکز تلفنی هواپیمایی جت اسیا و یا هنگام رزرو انلاین بلیط نسبت به درخواست این خدمات اقدام شود. کارکنان هواپیمایی جت اسیا مسافر را از گیت ورودی همراهی کرده و پس از عبور از گیت گمرک و مهاجرت در زمان مناسب اورا سوار هواپیما می کنند. در هنگام خروج از هواپیما ,این مسافران به کارکنان فرودگاه مقصد تحویل داده می شود و مسافر پس از رد شدن از گیت گمرگ و مهاجرت و گیت خروجی تا محوطه ی عمومی فرودگاه مقصد همراهی می شود
هواپیمایی جت اسیا غذاهای ویژه ی خود را بدون دریافت مبلغ اضافه به مسافرین ارایه می دهد . این غذا ها عبارتند از : غذاهای گیاهی , غذاهای حلال , غذاهای ویژه افراد دیابتی ,غذای نوزاد و غذای بدون گلوتن . تمام این غذاهای ویژه باید 48 ساعت قبل از پرواز از طریق مرکز تلفن هواپیمایی و هنگام رزرو انلاین حداقل 48 ساعت قبل از پرواز در خواست شود در هواپیمایی جت اسیا سرویس نوشیدنی به مسافران ارایه می دهد.
هواپیمایی بویینگ 767 200/300 دارای 2 راهرو با پیکربندی 2-3-2 است . به طوریکه مسافران حداکثر یک صندلی با راهرو فاصله دارند . مسافران میتوانند با تماس با واحد رزرواسیون هواپیمایی در بانکوک 006621193511 و یا اژانس هواپیمایی خود ,صندلی مورد نظر خود را رزرو کنند . هواپیمایی جت اسیا تمام تلاش خود را برای براورده کردن خواسته های مسافران خود می نماید .